Goditja e parë e Chelsea vjen nga La Liga: operacioni gati i kryer!

spot_imgspot_img

Jules Koundé ka arritur prej kohësh një marrëveshje me Chelsean.

Mbrojtësi i Sevillas, raporton Sunday Times, do të jetë kështu goditja e parë e Bluve sezonin e ardhshëm.

Tashmë në dritaren e fundit të tregut të verës, francezët kishin qenë shumë pranë transferimit në Angli, por kërkesat e mëdha të andaluzianëve i kishin frenuar londinezët, të cilët ishin përqendruar në departamente të tjera.

Megjithatë, me lamtumirat gjithnjë e më të mundshme të Rudiger dhe Christensen, do të jetë e nevojshme të investohet në mbrojtje dhe Koundé duket se është i zgjedhuri.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu