“I pëlqen Spanja”, Raiola ndez ëndrrat e Barcelona-s dhe Real Madrid-it

spot_imgspot_img

Super menaxheri Mino Raiola ka pranuar se Erling Haaland është i hapur për një transferim në Spanjë.

Sulmuesi i Borussia Dortmund ndiqet nga Barcelona dhe Real Madrid për sezonin e ardhshëm.

Raiola ka thënë për Deportes Cuatro: “Haaland-it i pëlqen shumë Spanja dhe shtëpia e tij këtu.

“Por është shumë shpejt për të folur se ku do të luajë vitin e ardhshëm. Nuk është as mirë të flitet për këtë.

“Nuk flas për merkaton, është shumë herët për të folur për këtë”.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu