Inter, dy ide me parametra zero për të  përforcuar skuadrën

spot_imgspot_img

Inter po mendon të realizojë dy goditje me kosto zero për të përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm.

Sipas Tuttosport, zikaltrit kanë vënë në shënjestër Luiz Felipe të Lazio-s dhe Matthias Ginter të Borussia Monchengladbach.

Janë ide për verën e ardhshme, kur mund të largohen tre mbrojtës që janë aktualisht në ekip.

Të gjithë drejt skadencës: Andrea Ranocchia, Danilo D’Ambrosio dhe Aleksander Kolarov.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu