Inter në gjurmët e lojtarit që ka bindur Zanetti-n dhe Recoba-n, menaxheri zbarkon në Itali

spot_imgspot_img

Të reja në lidhje me merkaton e Inter-it.

Sipas FcInternews, Edgardo Lasalvia, menaxheri i Agustin Alvarez, lojtar i Penarol, është në Itali.

20-vjeçari uruguaian i është këshilluar klubit milanez nga Javier Zanetti dhe Alvaro Recoba.

Jo vetëm Alvarez, Lasalvia përfaqëson edhe yllin e shumëkërkuar të Benfica-s, Darwin Nunez.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu