Familja

Çfarë është Dita e Tokës? Gjithçka që duhet të dini!

Është Dita e Tokës, një ndër disa ditë të...

Coronavirusi zbulohet për herë të parë edhe në qumështin e gjirit

Foshnja e një nëne që kaishte COVID-19, gjithashtu është kontraktuar me virusin.Për herë të parë, studiuesit ishin në gjendje të zbulonin coronavirusin në qumështin...

Gjërat që s’duhet t’i fshihni kurrë partnerit

  Mund të mendoni se një gënjeshtër a një sekret i vogël s’do t’i prishte punë partnerit apo lidhjes suaj, por kujdes!   Ekspertët e marrëdhënieve thonë...

Frikë ndaj refuzimit? Zbuloni nëse kjo ju detyron të vazhdoni një marrëdhënie që s’ia vlen

Nga Natalie Mossayebi, blogereDy muajt e parë të bllokimit, unë dhe partneri im u çuditëm me të vërtetë se sa mirë po ja kalonim....

Si t’ia bëni që fëmijët të mos kenë më frikë nga errësira

Gjatë një sondazhi, ku morën pjesë rreth 122 persona, 54% e tyre listuan errësirën si një nga 5 frikërat më të mëdha. Është afër...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.