Fun

Çfarë është Dita e Tokës? Gjithçka që duhet të dini!

Është Dita e Tokës, një ndër disa ditë të...

Mauro Icardi: Ndarja nga Wanda? Ndonjëherë argëtohemi me marrëzitë e mediave rozë

Duke përfituar nga momenti i pauzës së shkurtët të kampionateve për shkak të ndeshjeve të përfaqësueseve, Mauro Icardi vendosi t’u përgjigjej disa pyetjeve të...

VIDEO/ “Sa i shëmtuar”, Mbappe tallet me modelin e ri të flokëve të Ramos

Sergio Ramos ka vendosur të bëjë një ndryshim në “look”, ndërsa diçka të tillë e ka bërë publike edhe në rrjetet sociale.Ramos ka publikuar...

Shakira: Sakrifikova karrierën për Pique-n, jam në fazën më të errët të jetës sime

Vetëm tre muaj pasi njoftoi ndarjen nga Gerard Pique, Shakira ka thyer heshtjen. Në një intervistë ekskluzive për revistën ‘Elle’, këngëtarja kolumbiane ka folur...

Jeta tjetër e sulmuesit të “Djallit”, reper dhe sipërmarrës në botën e modës

Rafael Leao është një nga emrat më të rëndësishëm në Serinë A. Portugezi fitoi çmimin si lojtari më i mirë i sezonit 2021/2022, teksa...

Jeta luksoze në Paris, ja sa shpenzonte Wanda Nara për një muaj

Nga Milano në Paris dhe nga Parisi në Stamboll me një standard jetese që pakkush ia lejon vetes. Wanda Nara dhe Mauro Icardi po,...

“Kanë prova shkatërruese për njëri-tjetrin”, paralajmërohet betejë e ashpër gjyqësore mes Tottit e Blasit

Ndarja e Francesco Tottit nga Ilary Blasi ishte tema kryesore e “Domenica In”, e transmetuar më 18 shtator në Rai Uno. Mara Venier intervistoi...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.