Sport

Çfarë është Dita e Tokës? Gjithçka që duhet të dini!

Është Dita e Tokës, një ndër disa ditë të...

VIDEO/ Vrioni tregon përsëri aftësitë si bomber, Tiroli humbet “finalen” e parë

Giacomo Vrioni ka shënuar golin e radhës në Austri. Sulmuesi i kombëtares shqiptare realizoi golin e Tirolit në humbjen 1-2 ndaj Rapid Vienna.“Finalja” e...

VIDEO/ Superiorja ul siparin me festën bardheblu, vendi i fundit i Europës, ende i papërcaktuar

Abissnet Superiore ka ulur siparin e sezonit 2021-2022 pasditen e sotme, teksa verdikti i vetëm i mbetur pezull, mbeti ende i tillë, pasi Kukësi...

Duka: Ishin skeptikë për finalen, tani jemi krenarë. Mos harxhoni kohë me luftë personale

Presidenti i FSHF, Armand Duka foli për mediat në lidhje me organizimin e Conference League ku theksoi përshtypjet e mira nga UEFA, ndërsa pati...

Shpëtimi i Spezias, Interi, Messi, përplasja me De Biasin dhe marrëdhënia me Rejan, zbërthehet Rey Manaj

Rej Manaj është një nga protagonistët e udhëtimit të Spezias gjatë këtij sezoni, që u mbyll me arritjen e objektivit: qëndrimin në Serinë A....

3 shënjestrat e Romës për merkaton e verës, në listë edhe titullari i Feyenoordit në finalen e luajtur në “Air Albania”

Roma është kampioni i pari i Conference League, pasi fitoi finalen e luajtur në “Air Albania” ndaj Feyenoord, me rezultatin 1-0, falë golit të...

Sulmuesja shqiptare largohet nga Reali i Madridit, mesazhi i saj në Twitter

Shumë lojtare të Realit Madridit si dhe trajneri Alberto Toril nuk do të jenë më pjesë e skuadrës së kryeqytetit spanjoll. Gjithçka u bë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.