Sporte Tjera

Çfarë është Dita e Tokës? Gjithçka që duhet të dini!

Është Dita e Tokës, një ndër disa ditë të...

I shkaktoi disfatën Federer në ndeshjen e fundit dhe e goditi në trup, Tiafoe: Nuk kërkoj falje!

Roger Federer e mbylli karrierën në tenis me një disfatë teksa në partneritet me Rafael Nadal, rivalin dhe njëkohësisht mikun e tij më të...

Blofi i “Gypsy King”, nuk ndeshjet me Joshuan: Harroje, idiot, frikacak, m*t…

Tyson Fury i kishte dhënë kohë Anthony Joshuas deri në pesë të pasdites së sotme për të nënshkruar kontratën për duelin  britanik të peshave...

Sulmuesi i Tottenhamit, imazhi i markës së njohur në Korenë e Jugut.

Son Heung-min, sulmues i Tottenhamit, është “ylli” i fundit i futbollit që ka arritur një marrëveshje me Calvin Klein, pasi u bë imazhi i...

Vari këpucët, por veshi atletet, ish-sulmuesi i Interin tani shkëlqen mbi parket

Ekziston gjithmonë mundësia për një filli të ri, edhe në moshën 40-vjeçare, pas një jete të kaluar duke vrapuar në fushat e gjelbra të...

VIDEO: E pabesueshme, lojtaret e së njëjtës skuadër rrihen me njëra-tjetrën

Një episod në kufijtë e ta pabesueshmes ndodhi pas ndeshjes Serbi – Mali (81-66), në Botërorin e Basketbollit për femra që po zhvillohet në...

“Nuk e mendoj tërheqjen, por nuk e meritoj një lamtumirë si ajo e Federer”, Murray: Ndihem mirë!

Roger Federer i dha lamtumirën tenisit në moshën 40-vjeçare teksa zhvilloi ndeshjen e fundit të karrierës së bashku me Rafael Nadal në një lojë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.