Stil

Çfarë është Dita e Tokës? Gjithçka që duhet të dini!

Është Dita e Tokës, një ndër disa ditë të...

Ujëvara e Sotirës, një destinacion turistik jo larg Tiranës

Një nga perlat e natyrës shqiptare që ka nisur të eksplorohet nga turistë vendas e të huaj, jo larg kryeqytetit është dhe ujëvara e...

Zbulojeni ku ndodhet ishulli i dashurisë

Ditën dedikuar dashurisë, 3 parashutistë e kanë shënuar me një fluturim mbi ishullin në formë zemre të Galesnjak të Kroacisë. Amy Chmelecki, Marco Furst dhe...

Ju shkakton të vjella udhëtimi me veturë? Kjo është arsyeja!

  Ka nga ata që i adhurojnë udhëtimet e gjata me veturë, veçanërisht në shoqërinë e një libri të mirë. Ka dhe nga ata që...

Shqipëria destinacioni më i lirë për të pushuar

Vouchercloud, aplikacioni europian më popullor i blerjeve online, ka listuar vendet më të shtrenjta dhe më të lira të Europës për sa i përket...

Këtë lloj të femrave meshkujt e tradhtojnë më së shumti

Një studim amerikan ka vëzhguar lidhjet në të cilat njëri partner krijon të ardhura më shumë se tjetri. Qëllimi ishte të zbulohet a e shton...

Ja çfarë i bën hudhra vaginës tuaj

Infeksionet vaginale janë një nga problemet më të zakonshme që prekin femrat. Duhet të keni parasysh që nëse nuk i trajtoni në kohë, ato mund...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.