Kek me Mon (Afion)

spot_imgspot_img

Perberesit:

1 gote jogurt natyral,
1 gote mon,
1 gote miell,
1 gote sheqer,
1/2 gote vaj,
3 veze,
1 pecive,
1 vanille.
Pergatitja:
I perziejme te gjithe perberesit dhe formojme nje mase homogjene,
Pastaj e pjekim ne temperature 180 grade per 50 minuta.
Tepsia duhet te jete e vogel.
E zbukurojme me sheqer pluhur.

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img
Artikulli paraprakKek
Artikulli tjetërCheesecake me Dredhëza

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu