“Kjo është ajo që duam”, Kroos ndez ëndrrat e tifozëve: Nuk do të jetë e lehtë

spot_imgspot_img

Toni Kroos ka dhënë një intervistë interesante për kanalet zyrtare të Los Blancos.

MOMENTI – “Jam mirë, më është dashur pak për ta kaluar dëmtimin që kam patur, por tani ndihem mirë. Më është dashur ndërprerja për kombëtaren. Kam luajtur pothuajse të gjitha gjashtë ndeshjet e fundit dhe tani duhet të bëjë një punë specifike”, ka thënë Kroos.

AMBICIE – Mesfushori ka folur më pas për objektivat që Los Blancos duhet të arrijnë në këtë sezon:

“Në këtë klub do të fitosh çdo kompeticion. Si grup argëtohemi dhe duam të fitojmë. Mund të them se duam të fitojmë La Liga-n dhe Champions League, por e dimë se do të jetë e vështirë”.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu