“Kosova është Shqipëri” para syve të Serbisë në stadiumin e Lisbonës (VIDEO)

spot_imgspot_img

Disa tifoze shqiptare te pranishem sonte ne Lisbone kane menduar qe te vendosin nje mesazh ne tribunat e stadiumit, me mesazh te qarte: Kosova eshte Shqiperi!

Nje mesazh qe me siguri do te kene lexuar edhe futbollistet e Serbise, teksa ne fund megjithate ata kane festuar kualifikimin e merituar ne Boteror pas nje super ndeshje ndaj Ronaldos & Co, ku disavantazhin fillestar e kthyen ne force dhe permbysen gjithcka me Mitrovic ne minuten e fundit.

Video e JOQ

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu