Kthimi legjendar i Four: Renault prezanton konceptin Air4

spot_imgspot_img

Premiera e kësaj veture do të zhvillohet qysh në këtë muaj.

Me rastin e premierës së planifikuar për 26 nëntor, Renault tashmë ka lansuar një video njoftimi.

Aty megjithatë nuk mund të shihet shumë, përveç skicave të njohura me drita LED.

Është e sigurt që videoja e shpallur zbuloi konsistencën e dizajnit me origjinalin, si dhe se vetura elektrike është një punë e kryer.

Deri më tani, konceptet për R4 kanë qenë shumë interesante, kështu që pse të mos jetë edhe ky? 

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu