Luleshtrydhe me çokollatё

spot_imgspot_img

Përbërësit:

  • 15-20 luleshtrydhe,
  • çokollatë,
  • lajthia.

Hapat:

Çokollatёn e shkrimё dhe luleshtrydhet i zhytim nё çokollatё, lajthitё i copёtojmё nё copa tё vogla.

Luleshtrydheve pёrmbi ia vendosim lajthitё, pastaj i vendosim nё frigorifer luleshtrydhet.

Ju bёftё mirё!


© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img
Artikulli paraprakKek me banane
Artikulli tjetërTortё grizi me luleshtrydhe

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu