Mane ndëshkon Arsenal-in, super sherr mes Klopp dhe Arteta (Video)

spot_imgspot_img

Liverpool-Arsenal është ndeshja e madhe e kësaj jave në Premier League.

Në minutën e 32-të janë nxehur gjakrat mes dy trajnerëve.

Arteta ka protestuar për një faull të Mane ndaj Tomiyasu, gjë që nuk është pëlqyer nga Klopp, i cili ka ndërhyrë.

Ka qenë ndërhyrja e arbitrit të katërt dhe stafeve respektive që kanë bërë të mundur që situata të mos përkeqësohej.

Të dy trajnerët janë ndëshkuar me karton  të verdhë.

Në minutën e 39-të ka ardhur goli i avantazhit për Të Kuqtë, i shënuar nga Mane.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu