Materazzi, i papërmbajtshëm: fotografi me Eto’o dhe provokim për Ibrahimovic!

spot_imgspot_img

Marco Materazzi nuk mund të përmbahet!

Të dielën e kaluar, ish-mbrojtësi i Inter ka ndjekur Çmimin e Madh në Katar dhe në Doha është takuar me shumë miq dhe kolegë të vjetër, si Ronaldinho, Cafu dhe Beckham.

Mes fotografive të publikuara në rrjetet sociale nga Matrix është një në shoqërinë e Samuel Eto’o, që ka marrë shumë pëlqime nga ana e tifozëve të Inter-it. Ka qenë mesazhi që ka shoqëruar foton që ka shkaktuar shumë diskutime.

“Mbreti Luan po më shpjegonte kush është… Mbreti i vërtetë i Milanos”, ka shkruar Materazzi në Instagram, duke publikuar një fotografi me ish-shokun e skuadrës Eto’o.

Kanë qenë të shumtë ata që e kanë marrë këtë mesazh si një thumbim ndaj Zlatan Ibrahimovic, me të cilin, pas tre sezoneve të kaluar tek Inter, ka patur disa përplasje në të kaluarën.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu