MIKE MAIGNAN NUK ËSHTË NORMAL | Portieri i Milanit dhe dy pritje SPEKTAKOLARE (VIDEO)

spot_imgspot_img

I kthyer pas nje operacioni dhe demtimi qe e mbajti goxha kohe jashte, Mike Maignan menjehere mori kritika per sfiden ndaj Sassuolo, por sonte ne Xhenova perballe ekipit te Shevchenkos ka treguar edhe njehere pse Maldini dhe drejtuesit i besuan.

Portieri francez, si nje “shqiponje”, ka fluturuar dy here duke shpetuar dy gola te sigurte.

Nje me koke, nje tjeter nga gati gjysma e fushes pasi kishte dale… Shijojeni.

 

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu