Milan përmbyset në 9 minuta, super Scamacca dhe Kjaer shënojnë për Sassuolo-n (Video)

spot_imgspot_img

Emocione dhe gola në San Siro mes Milan-it dhe Sassuolo-s.

Ndeshja e Serisë A është zhbllokuar pas 21 minutash.

Ka qenë Romagnoli që ka shënuar për milanezët pas një goditje këndi.

I menjëhershëm reagimi i miqve, që kanë barazuar pas vetëm tri minutash më një super gol të Scamacca-s.

Në të 33-ën ka ardhur përmbysja e Sassuolo-s falë një autogoli të Kjaer.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu