Milan reziston vetëm 6 minuta ndaj Porto-s, Pioli proteston (Video)

spot_imgspot_img

Ka nisur me gol sfida e Champions League mes Milan-it dhe Porto-s.

Kanë qenë miqtë që kanë shënuar pas 6 minutash lojë me Diaz.

Kuqezinjtë kanë protestuar për një faull të pësuar nga Bennacer që ka çuar te goli i portugezëve.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu