Mjaftojnë 2′, Portugalia gjen golin me Sanches! Tërbohet trajneri serb, kërkon anulim me VAR (VIDEO)

spot_imgspot_img

Ka nisur direkt me gol ndeshja “finale” për të shkuar në Katar 2022 mes Portugalisë dhe Serbisë.

Vendasit kanë gjetur avantazhin me Renato Sanches pas vetem 2 minutash, teksa ka përfituar nga një rikuperim topi në sulm.

Trajneri serb dhe lojtarët kanë protestuar ashpër te arbitri Orsato, që më pas i ka treguar të verdhën trajnerit të Serbisë, Stojkovic.

 

 

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu