Mourinho “uron” Shevchenko-n: Shpresoj ta nisë si unë

spot_imgspot_img

Gjatë konferencës për shtyp të zhvilluar në prag të ndeshjes me Genoa-n, Jose Mourinho i ka bërë një urim special Shevchenko-s, i cili do të debutojë në drejtim të kuqebluve:

“Kujtimin e parë që kam është hera e parë që e kam parë të luajë. Unë isha analist te Barcelona dhe e kam parë kur po analizoja P SV-Dinamo e Kievit në Champions”, ka thënë Mou.

“Më pas, ai ka shkruar historinë, kur fiton Topin e Artë, Champions League dhe shumë tituj shkruan historinë tënde dhe e tija ka qenë një histori fantastike”.

URIMI – “Është në eksperiencën e tij të parë në drejtim të një klubi, por me Ukrainën ka bërë mirë. Uroj ta nisë si unë me një humbje dhe më pas të fitojë shumë”.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu