Një reklamë për Katar 2022. Messi kalon para Kupës së Botës: fytyra i thotë të gjitha (VIDEO)

spot_imgspot_img

Një imazh shpesh vlen sa një mijë fjalë dhe ai i kapur nga kamerat e BeIn Sports e vërteton këtë.

Lionel Messi, së bashku me disa shokë të skuadrës, mori pjesë në një spot promovues për Kupën e Botës në Katar (BeIn Sports është në pronësi të presidentit të PSG, Nasser Al Khelaïfi): në reklamë mund të shihni kampionin argjentinas, si dhe Neymar. Mbappé, Di Maria, Verratti dhe Donnarumma, kalojnë pranë Kupës së Botës, trofeu më i lakmuar për çdo lojtar.

Dhe pamja e Pleshtit i thotë të gjitha: një ëndërr, një kimerë, trofeu i fundit që ka mbetur për të fituar për ta dorëzuar përfundimisht ne legjendë!

Lionel Messi ne fakt ka fituar kampionate, kupa, Superkupa, Champions, Kupe Amerike Latine, Boteror Klubesh dhe ka mbetur Boterori…

 

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu