NJERIU I REKORDEVE | ROOOONALDOOOOOOOOOOOO NUK NDALET (VIDEO)

spot_imgspot_img

Nuk ndalet Cristiano Ronaldo, nuk ndalet Manchester United. U duk se numri 800 do të ishte i bukur për mbrëmjen dhe golat në karrierë, po kur quhesh CR7 rekordet nuk mund të ndalojnë, kurrë…

Dhe kështu, ka mjaftuar pak që me penallti, portugezi të shënojë edhe golin numër 801 në karrierën e tij. Një shifër e jashtëzakonshme për këtë futbollist.

Një penallti e ekzekutuar fort dhe qendrore.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu