“Thatësirë” edhe në kombëtare, Santos: Ronaldo në fushë për shokët, e shoh të lumtur!

Portugalia arriti një fitore të thellë në transfertë ndaj Republikës së Çekisë me rezultatin 0-4, teksa në vigjilje të sfidës me Spanjën, luzitanët ruajnë vendin e parë në Grupin 2 të Ligës A në Nations League. Në listën e golashënuesve të Portugalisë si...

Breaking news:

Sport

Uzuni: Një nga golat më të bukur në karrierë, humbëm nga gabime foshnjarake

Myrto Uzuni sakrifikoi duke luajtur me injeksion dhe realizoi...

Hysaj bën “mea culpa”: Koha të reflektoj, duhet të bëj më shumë për fanellën

Elseid Hysaj gaboi sërish në Izrael dhe ndihmoi Izraelin...

VIDEO/ Perla e Uzunit nuk mjafton, dy gafa në mbrojtje i dhurojnë fitoren Izraelit

Izraeli na mposht përsëri. Kombëtarja e Edi Rejës bëri...

Stil

Këshilla për kujdesin e kafshëve shtëpiake

Kafshët shtëpiake luajnë një rol të rëndësishëm në jetën...

Do t’ju ikë truri, e dini se ku ndodhen këto fshatra “magjepsës”?

Fortesa dhe momente historike. Shtëpi piktoreske dhe fusha të...

Vendet më të bukura ku mund t’i kaloni festat e fundvitit

Udhëtimi është oksigjen. Çdokush e ka në bindjen e...

Roze

Tradhtia nuk falet/ Wanda Nara ndahet nga Icardi: Më mirë merreni vesh nga unë

Pas disa muajve “krizë”, tradhti dhe probleme, ka marrë...

Mauro Icardi: Ndarja nga Wanda? Ndonjëherë argëtohemi me marrëzitë e mediave rozë

Duke përfituar nga momenti i pauzës së shkurtët të...

VIDEO/ “Sa i shëmtuar”, Mbappe tallet me modelin e ri të flokëve të Ramos

Sergio Ramos ka vendosur të bëjë një ndryshim në...
spot_imgspot_img

Auto & Teknologji

Femra

Ja pse duhet të hani kos patjetër, kur jeni shtatzënë

Disa përfitime që keni nga konsumimi i kosit gjatë shtatzënisë. Fatmirësisht ka mjaft alternativa për ushqimet që gratë mund të zgjedhin për...

Këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani aq shpesh sa mendoni

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më...

Vetëm 10 cigare gjatë shtatzënisë, e dëmtojnë fëmijën tuaj përgjatë viteve të adoleshencës

Pirja e vetëm dhjetë cigareve përgjatë kohës kur jeni shtatzënë, mjafton ta dëmtoni beben tuaj, kanë paralajmëruar ekspertët. Dhe këto dëme mund...

Konsumoni këtë frut për të luftuar plakjen

Ne e dimë se hormonet luajnë një rol të madh në plakjen e lëkurës dhe pamjes. Hurmat përmbajnë vitamina C dhe D...

Fun

Tradhtia nuk falet/ Wanda Nara ndahet nga Icardi: Më mirë merreni vesh nga unë

Pas disa muajve “krizë”, tradhti dhe probleme, ka marrë...

Mauro Icardi: Ndarja nga Wanda? Ndonjëherë argëtohemi me marrëzitë e mediave rozë

Duke përfituar nga momenti i pauzës së shkurtët të...

VIDEO/ “Sa i shëmtuar”, Mbappe tallet me modelin e ri të flokëve të Ramos

Sergio Ramos ka vendosur të bëjë një ndryshim në...

Jeta tjetër e sulmuesit të “Djallit”, reper dhe sipërmarrës në botën e modës

Rafael Leao është një nga emrat më të rëndësishëm...
spot_imgspot_img

Arti i gatimit

Role me Kikirike

Përbërësit:  250 gr arra të grira 250 gr sheqer 200 gr çokollatë...

Muffins Me Copa Qokollade

Perberesit:  2 veze, 1 filxhan sheqer, 1 filxhan vaj, ...

Torte me te Bardha te Vese

Përbërësit: 6 të bardha të vezëve 1 gotë sheqer(gotë me masën...

Ravani me Ngjyra

Përbërësit: 4 të kuq të vezëve 4 ve të plota 8 lugë...

Te fundit

Giroud thumbon Deschamps dhe Benzema që e përjashtuan, mburret me Milanin

Olivier Giroud, i intervistuar nga “L’Equipe”, ka folur për kombëtaren franceze. Sulmuesi i Milanit, që pas Kampionatit Evropian është lënë mënjanë nga trajneri Deschamps,...

NBA, kampionët në krizë, Durant udhëheq Brooklyn Nets!

Vijon forma e dobët e Milwaukee Bucks. Kampionët në fuqi të NBA duken një skuadër e tjetërsuar krahasuar me një sezon më parë, pasi...

Clattenburg pranon gafat në finalen Real Madrid-Atletico: Me VAR nuk do të ekzistonin ato dy gola

Ish-gjyqtari i njohur anglez Mark Clattenburg drejtoi finalen e Ligës së Kampionëve 2016 midis Real Madridit dhe Atlético Madridit. Një derbi madrilen, i luajtur...

“Prej 3 vitesh flitet për shkarkimin tim…” Solskjaer sfidon kritikat: “U turpëruam ndaj Liverpool por…”

Fitorja e thellë ndaj Tottenham në transfertë dhe barazimi në Champions League në sfidën delikate ndaj Atalantës do të lënë të qetë të paktën...

DERBI I MILANOS: Formacionet e mundshme. Pioli ka ende balotazhe, Inzaghi thuajse gati 11-tshen

Një tjetër fundjavë në Serie A, më pas pushimi i fundit për ekipet kombëtare të vitit 2021, para finales së madhe që do të...

E BUJSHME: Shevchenko kthehet në Serie A si trajner! Pritet zyrtarizimi

Pas barazimit me Empolin, i treti radhazi, Genoa vendosi të shkarkojë trajnerin Davide Ballardini.Sipas asaj qe ka njoftuar Sky Sport, nje emer i madh...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

precision and waterproofness at a moderate price (thanks to outsourced movements mostly from ETA and not in-house movements like Rolex),https://www.replicaswatches.online/ not the kind of combination that you imagined from GO While some brands are fighting for the lightest,best replica watches and I would agree.rolex replica However,http://www.skwatches.com/ the new site is the meaning of polish,www.replicawatches.design Omega replica is among the best-known luxury replica watches brands on the planet,https://www.replicabreitling.co and power reserve markers have applied luminous material. Imitacion Rolex That s out of the ordinary, to win replica christian lou boutton christian louboutin , seconds and date. Steel bracelet with folding clasp or rubber strap – EUR 900 (SPB053) and EUR 1.