Mosha mesatare në Superiore/ Bylisi surpriza, Vllaznia i beson eksperiencës

Skuadrat e Abissnet Superiores janë në ditët e fundit të përgatitjeve para nisjes së edicionit të ri futbollistik. Të gjitha ekipet kanë bërë ndërhyrje në merkato e tani presin lëvizjet e fundit para se të fillojë sezoni i ri.Nga Tirana kampione e deri...

Breaking news:

Nga Washingtoni në Washington, transformimi i madh i tenistit australian

Nick Kyrgios mundi bindshëm japonezin Yoshihito Nishioka në finalen...

Kriza Superiore, verë pa “merkato”

Tetë vite më parë, në gusht, katër skuadrat kryesore...

A do marrë pjesë Pogba në Katar 2022, Deschamps shuan çdo dilemë

Paul Pogba dëmtoi meniskun në miqësoren ndaj Guadalajara Chivas...

Sport

Mosha mesatare në Superiore/ Bylisi surpriza, Vllaznia i beson eksperiencës

Skuadrat e Abissnet Superiores janë në ditët e fundit...

Nga Washingtoni në Washington, transformimi i madh i tenistit australian

Nick Kyrgios mundi bindshëm japonezin Yoshihito Nishioka në finalen...

Kriza Superiore, verë pa “merkato”

Tetë vite më parë, në gusht, katër skuadrat kryesore...

A do marrë pjesë Pogba në Katar 2022, Deschamps shuan çdo dilemë

Paul Pogba dëmtoi meniskun në miqësoren ndaj Guadalajara Chivas...

Të gjithë kundër Tiranës, a janë gati bardheblutë?

Një kampionat i ri nis pothuajse përherë nën okelion,...

Stil

Këshilla për kujdesin e kafshëve shtëpiake

Kafshët shtëpiake luajnë një rol të rëndësishëm në jetën...

Do t’ju ikë truri, e dini se ku ndodhen këto fshatra “magjepsës”?

Fortesa dhe momente historike. Shtëpi piktoreske dhe fusha të...

Vendet më të bukura ku mund t’i kaloni festat e fundvitit

Udhëtimi është oksigjen. Çdokush e ka në bindjen e...

Roze

spot_imgspot_img

Auto & Teknologji

Femra

Ja pse duhet të hani kos patjetër, kur jeni shtatzënë

Disa përfitime që keni nga konsumimi i kosit gjatë shtatzënisë. Fatmirësisht ka mjaft alternativa për ushqimet që gratë mund të zgjedhin për...

Këto 6 pjesë të trupit nuk duhet t’i lani aq shpesh sa mendoni

Kur bëhet fjalë për higjienën, është e lehtë të mendosh se sa më shumë të lahesh dhe të pastrohesh aq më...

Vetëm 10 cigare gjatë shtatzënisë, e dëmtojnë fëmijën tuaj përgjatë viteve të adoleshencës

Pirja e vetëm dhjetë cigareve përgjatë kohës kur jeni shtatzënë, mjafton ta dëmtoni beben tuaj, kanë paralajmëruar ekspertët. Dhe këto dëme mund...

Konsumoni këtë frut për të luftuar plakjen

Ne e dimë se hormonet luajnë një rol të madh në plakjen e lëkurës dhe pamjes. Hurmat përmbajnë vitamina C dhe D...

Fun

Wanda Nara “sqaron” ndarjen nga Icardi, e tradhtonte me një futbollist

Marrëdhënia mes Wanda Naras dhe Mauro Icardit vazhdin të...

Wandës “i del turpi”, të tjera foto nudo të partneres së Icardit

Pak javë më parë, Wanda Nara u pikas në...

FOTO/ Palestër dhe pishinë, e dashura e Vidal “djeg” rrjetet sociale nga Brazili

Ndërkohë që Arturo Vidal po punon për t’u përshtatur...
spot_imgspot_img

Arti i gatimit

Role me Kikirike

Përbërësit:  250 gr arra të grira 250 gr sheqer 200 gr çokollatë...

Muffins Me Copa Qokollade

Perberesit:  2 veze, 1 filxhan sheqer, 1 filxhan vaj, ...

Torte me te Bardha te Vese

Përbërësit: 6 të bardha të vezëve 1 gotë sheqer(gotë me masën...

Ravani me Ngjyra

Përbërësit: 4 të kuq të vezëve 4 ve të plota 8 lugë...

Te fundit

Refuzoi Belgjikën për Shqipërinë, talenti shkodran po jeton ëndrrën kuqezi

Ai ka lindur në Belgjikë dhe ka hedhur hapat e para në fushat e futbollit në qytetin e Brukselit. Për Kevin Shkurtin ishte e...

FOTO/ Duhej të bashkohej me skuadrën e re, futbollisti dërgon të vëllanë në dasmën e tij

Bota e futbollit është plot me histori të çuditshme dhe rasti i Mohamed Buya Turay është një prej tyre. Lojtari, i lindur në Sierra...

FOTO/ “Rrëmbeu” faqet e para të mediave, zbulohet e dashura balerinë e mbrojtësit të Chelsea-t

Marc Cucurella është afrimi më i fundit i Chelsea-t, me ishin e Getafes që debutoi këtë të shtunë me “Blutë” e Londrës. Përtej debutimit,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Nga Washingtoni në Washington, transformimi i madh i tenistit australian

Nick Kyrgios mundi bindshëm japonezin Yoshihito Nishioka në finalen...

Kriza Superiore, verë pa “merkato”

Tetë vite më parë, në gusht, katër skuadrat kryesore...

A do marrë pjesë Pogba në Katar 2022, Deschamps shuan çdo dilemë

Paul Pogba dëmtoi meniskun në miqësoren ndaj Guadalajara Chivas...

Të gjithë kundër Tiranës, a janë gati bardheblutë?

Një kampionat i ri nis pothuajse përherë nën okelion,...