Partnerja e Graziano Pelle “rrit” temperaturat nga Dubai

spot_imgspot_img

Viky Varga afron stinën e nxehtë të verës në rrjetet sociale. Patnerja e futbollistit italian, Graziano Pellè, po shijon rrezet e diellit në plazhet e Dubait dhe çastet e saj të lumtura i ndan me fansat e saj në Instagram.

Dubai, në fakt, është një destinacion i preferuar për modelen me origjinë hungareze, e cili mbetet shumë aktive në rrjetet social, ku shpërndan thuajse çdo ditë foto nga përditshmëria e saj.

Që kur ndërpreu kontratën me Parmën, në fund të sezonit të kaluar, Graziano Pelle ka mbetur pa ekip, por gjithsesi mbetet i lumtur, pasi po jeton me intensitet krah Vikit.

 

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu