Revolucion tek Juventus. Ja lojtarët që rrezikojnë në janar

spot_imgspot_img

Sa lojtarë do të largohen nga Juventus në janar?

Emrat nuk mungojnë, sipas Tuttosport.

Objektivi i bardhezinjve është të gjejnë një blerës për Aaron Ramsey, i cili vazhdon të shkëlqejë me Uellsin, por jo me Juventus-in.

Në Premier League pëlqehet Weston McKennie, ndërsa Arsenal dhe Tottenham janë vënë në gjurmët e Dejan Kulusevski.

Pavarësisht dëshirës së tij për të qëndruar, edhe Adrien Rabiot do të largohet në rast se bardhezinjtë do të marrin një ofertë të përshtatshme për francezin.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu