Sallatë me domate dhe borzilok

spot_imgspot_img

Perbersit:
350 gr domate të vogla
sheqer
kripë
Biber i zi
borzilok gjethe
1 lugë vaj vegjetal.

Pergatitja:
Vendosim domatet e prera në katërsh në një pjatë dhe i spërkasim me pak sheqer, kripë dhe biber të zi.

Shtojmë gjethet e borzilokut dhe vajin vegjetal duke i trazuar mirë.

Ju bëftë mirë!


© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img
Artikulli paraprakKrofne me sheqer pluhur
Artikulli tjetërSallatë me makarona

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu