Shkopa të ëmbël

spot_imgspot_img

Perberesit:
1 kokerr veze
100 miell
1 lug sheqer
1 gote e vogel musht rrushi

Pergatitja:

Perzihen te gjithe perberesit dhe brumi lihet ne frigorifer perreth 2 ore
E nxjerrim nga frigoriferi dhe e hapim pete .
Nga kjo pete presim shirita brumi qe i perdredhim dhe i skuqim
Keto shkopa te embel me pas sperkaten me pak sheqer pluhur.

Ju befte mir!


© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu