Shndërrimi i pabesueshëm, familja transformon furgonin e vjetër në një kamper luksoz

spot_imgspot_img

Një familje, e përbërë nga 4 persona, ka shndërruar një furgon të vjetër të tyre në një kamper luksoz.

E gjitha puna e familjes Hoker, që jeton në Den Bosch të Holandës, ndodhi gjatë verës së vitit të kaluar, ku secili anëtar dha kontributin e tij në këtë ndryshim, ndërsa kishte detyra specifike.

Ata hoqën të gjithë aksesorët e vjetër të makinës në pjesën e brendshme dhe e transformuan furgonin e tipit “Volkswagen”, prodhim të vitit 2013.

Përveç punës, familja shpenzoi edhe rreth 4300 dollarë për këtë shndërrim drastik, por tashmë ata kanë fituar një kamper luksoz, me të cilin mund të udhëtojnë të gjithë së bashku.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu