Si ndihet në të vërtetë Jake Gyllenhaal për vëmendjen rreth këngës “All Too Well” të Taylor Swift

spot_imgspot_img
Jake Gyllenhaal, Taylor Swift
Evan Agostini/Invision/AP/Shutterstock

Ky dukej se ishte rasti më 13 Nëntor, vetëm një ditë pasi u publikua Red (Versioni Taylor), kur Jake u paraqit në Hamilton Behind the Camera Awards në Los Anxhelos për të mbështetur motrën e tij Maggie Gyllenhaal, e cila po nderohej me Çmimin e Regjisorit të Përparuar për filmin e saj të ri The Lost Daughter. Në një foto të bërë në ceremoni, ai u pa rastësisht duke biseduar me Maggie, 44 vjeç, dhe burrin e saj Peter Sarsgaard.

Jake ishte i lidhur romantikisht me Taylor-in për tre muaj në vitin 2010. Kur Red  u publikua në vitin 2012, shumë fansa filluan të spekulojnë se disa nga këngët e albumit – duke përfshirë hitin e saj të mrekullueshëm “We Are Never Ever Getting Back Together” – kishte të bënte me pasojat nga marrëdhënia.

Edhe pse vetë Taylor nuk i ka konfirmuar apo mohuar kurrë teoritë pas Red, ajo tha në një botim të vitit 2013 të revistës New York se një nga ish-të dashurit e saj e kontaktoi pasi dëgjoi regjistrimin. “Ai tha: “Sapo dëgjova albumin dhe kjo ishte një përvojë vërtet e hidhur për mua. Ishte si të kaloja një album fotografik.” Ishte bukur”, kujton ajo. “Më bukur se e-mailet e çmendura që mora nga ky tip.”

Reliving Taylor Swifts Biggest Red Era Moments, Taylor Calls Out Sexism
Getty Images

Nga ana e tij, Jake nuk është shprehur publikisht nëse ai është frymëzuesi pas “All Too Well”, megjithëse motra e tij konfirmoi më parë se Swifties e kishte pyetur për këngën dhe shallin e famshëm të përmendur në tekst.

  /emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu