Sulmuesi italian “djeg shaminë”, lidh kurorë me modelen e njohur

spot_imgspot_img

Graziano Pelle dhe Viky Varga nuk e zgjatim më shumë fejesën. Ish-sulmuesi i kombëtares italiane dhe modelja e njohur me origjinë hungarezë kanë vënë kurorë në një ceremoni  private në Puglia, në prani të miqve më të afërt të tyre.

Për të festuar dasmën e tij, sulmuesi nga Salento ka zgjedhur fermën e familjes Mondadori, në fshatin. Disa nga pamjet kanë filtruar dhe janë shpërndara në rrjetet sociale nga miqtë dhe të afërmit e çiftit.

 

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu