SUPER DYBALA | Juventusi gjen golin e shpejtë në Salerno (VIDEO)

spot_imgspot_img

Juventusi duhet te reagoje pas humbjes ndaj Atalanta-s dhe momentit te erret te sezonit dhe sonte kerkon 3 piket ne Salerno, ndaj ekipit vendas Salernitana.

Menjehere, pas 22 minutash, ka ardhur goli bardhezi.

Locatelli i shërben Dybala horizontalisht i cili shkëmben me Kulusevski nga skaji i zonës dhe gjuan sakte, duke e futur topin në këndin e poshtëm në të majtë të portierit Belec.

Bardhezinjte dominojne me menaxhim topi dhe mbajtjen e fushes.

https://www.youtube.com/watch?v=0glZo_g194k

 

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu