TOPI I ARTË | Çfarë rënie për Neymar: shfaqet renditja e parë. E mbyll listën me 30 lideri i Real Madrid

spot_imgspot_img

Topi i Artë 2021 do të zbulohet sonte teksa renditja e azhornuar e kandidatëve dhe pozicionit të tyre sipas votave të marra është duke u azhornuar.

Befasia është se Neymar Jr është renditur në vend të 16-të në listë dhe pas dëmtimit merr edhe këtë lajm të keq.

Simon Kjaer, mbrojtësi i Milanit dhe i Danimarkës, për Europianin dhe sidomos rastin “Eriksen” renditet në vend të 18-të. Sigurisht, vleresimi per mbrojtesin ka ardhur pas asaj nderhyrje ne Europian per t’i shpetuar jeten shokut te ekipit, Christian Eriksen, qe sot jeton dhe eshte shendoshe e mire.

Renditja e azhornuar

16° Neymar (PSG)

17° Luis Suarez (Atletico Madrid)

18° Simon Kjaer (Milan)

19° Mason Mount (Chelsea)

20° Riyad Mahrez (Manchester City)

21° Bruno Fernandes (Manchester United)

21° Lautaro Martinez (Inter)

23° Harry Kane (Tottenham)

24° Pedri (Barcellona)

25° Phil Foden (Manchester City)

26° Nicolò Barella (Inter)

26° Ruben Dias (Manchester City)

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu