VIDEO | Gafë e pafalshme nga Sirigu, derbi i Shevchenkos nis “malore”

spot_imgspot_img

Sampdoria, në rastin e parë real, kalon përpara dhe realizon gol.

Ekipi dorian që mbush zonën e penalltisë pas një goditjeje këndi, topi i goditur nga Candreva kthehet po te sulmuesit qe kroson per here te dyte dhe aty ku Gabbiadini devijon lehte me koke por eshte Sirigu ai qe gabon totalisht duke mos mbajtur topin dhe duke e futur vete ne rrjete…

Nis malore per Andrij Shevchenko derbi i pare ne stolin e Genoa-s, kur deri tani nuk ka shenuar asnje gol dhe ka vetem 1 pike ne 4 ndeshjet e para.

https://www.youtube.com/watch?v=ZKvNN_CC_YE

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu