Wanda Nara, Icardi rrëfen tradhtinë: telefonata e së vërtetës!

spot_imgspot_img

Mauro Icardi nuk mund të fshihet më: detajet më të nxehta të marrëdhënies së tij me China Suarez tani janë në domenin publik dhe nuk ia vlen të mohohen më. Për këtë sulmuesi i PSG-së do të kishte telefonuar Yanina Latorre, duke konfirmuar zërat.

“Ai më tha se gjithçka që thashë këtu në Lam është e vërtetë. Se ditën kur u takua me China ai rezervoi dhomën në emër të lojtarit te polos, Facundo Llorente, dhe se kunati i tij Jakob von Plessen flinte në makinë dhe i cili i dhuroi Eugenia-s fanellën rozë të PSG-së që ajo kishte kërkuar”

Në telefonate të kishte marre pjesë edhe Wanda Nara dhe së shpejti diskutimi do të ishte nxehur.

Wanda Nara dhe Icardi kërkonin detaje për identitetin e gjoja spiunit: “Ata donin të dinin se kush ishte personi që tregoi për takimin me China Suarez në hotel, sepse vetëm ata të dy, Eugenia dhe i dashuri i Zairas, e dinin këtë.

Sulmuesi i PSG-së më pas nuk ka dashur të japë detaje të tjera, “por as ai nuk e ka mohuar.”

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu