Wandës “i del turpi”, të tjera foto nudo të partneres së Icardit

spot_imgspot_img

Pak javë më parë, Wanda Nara u pikas në plazhet e Ibizas duke bërë plazh topless. Ajo përdori duart për të mbuluar “asetet” e saj, “e turpëruar” që po po fotografohej nga paparacët.

Megjithatë “mjeshtrit” e lajmeve rozë kanë mundur të sigurojnë të tjera foto nudo të bashkëshortes së Mauro Icardit dhe duket qartë që ka pozuar me vetëdije për t’u fiksuar pa gjë veshur.

 

/ www.emathja.com

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu