Ylli zgjedh Premier League, ndryshojnë planet e Juventus dhe Roma

spot_imgspot_img

Sipas Bild, pavarësisht zërave të shumtë për Roma-n dhe Juventus-in në lidhje me të ardhmen e Denis Zakaria, lojtari mund të mos transferohet në Itali sezonin e ardhshëm.

Mesfushori zviceran, kontrata e të cilit me Monchengaldbach është drejt skadencës, ka dëshirë të transferohet në Premier League.

Në javët e ardhshme pritet të marrë disa oferta nga klube të kampionatit anglez.

Një vendim ky që ndryshon planet e Roma-s dhe Juventus-it  në merkato.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu