ZYRTARE | Ja kur luhen ndeshjet e prapambetura të Real dhe Barcelona

spot_imgspot_img

La Liga ka shpallur datat në të cilat do të luhen katër ndeshjet e shtyra pas pushimeve ndërkombëtare në shtator dhe tetor.

Real Madrid-Athletic, e vlefshme për javën e nëntë, do të luhet më 1 dhjetor në Bernabeu, datë në të cilën ndeshja e javes së 21-të duhej të ishte luajtur paraprakisht për ndeshjet e mëpasshme në Superkupë dhe Kupën e Mbretit.

Këtu është programi i plotë i ndeshjeve per tu rikuperuar:

JAVA 4

Villarreal – Alavés: E martë 21 dhjetor, ora 19:00

Sevilje – Barcelona: E martë 21 dhjetor, ora 21:30

JAVA 9

Real Madrid-Athletic: E mërkurë 1 dhjetor, ora 21:00

Granada-Atlético: E mërkurë 22 dhjetor, ora 19:00

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu