Tag: Cassano

Cassano nuk ka dyshime: Benzema shumë më i fortë se CR7, ka instikt vrasësi dhe kualitetin e Zidan

Karim Benzema është në qendër të vëmendjes pas tre golave që kualifikuan Realin në Europë përballë PSG. Sulmuesi francez ka pasur një vazhdimësi të...

Cassano kthehet të kritikojë Juventus-in: Është shqetësuese nëse e mendojnë vërtetë këtë

Antonio Cassano, i ftuar në BoboTv, ka analizuar Superkupëne e Italisë të fituar nga Inter-i të mërkurën e kaluar.“Kam dëgjuar Allegri-n dhe disa lojtarë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.