Tag: detajet

Ish-futbollisti i Interit merr drejtimin e AEK-ut, zbardhen detajet e kontratës

Pas aventurës amerikane në krye të San Jose Earthquakes, për Matias Almeydan nis një përvojë e re në Europë, pasi ka marr drejtimin e...

Përballje yjesh e legjendash në “San Siro”, Eto’o zbulon detajet e organizimit

Një përballje yjesh në një impiant mitik si ai i Milanos, “San Siro”. Është ky organizimi që ka marrë përsipër ish sulmuesi, aktualisht president...

E kryer/ Dortmund gjen pasardhësin e Haaland, detajet e operacionit

Borussia Dortmund ka gjetur pasardhësin e Erling Haaland. Goleadori norvegjez është drejt transferimit te Manchester City, me verdhezinjtë gjermanë që do të përfitojnë 75...

Djali i Beckham i jep fund beqarisë me aktoren miliardere, zbulohen detajet e ceremonisë

Brooklyn Beckham, djali i madh i David dhe Victoria Beckham, do t’i japë fund beqarisë të shtunën e 9 prillit, kur edhe do të...

E kryer për Savinhon/ City “lë thatë” Arsenalin, detajet e operacionit

Manchester City ka gjetur talentin e radhës në futbollin e Amerikës Latine. Pasi bleu Julian Alvarez në ditën e fundit të janarit për shumën...

Miqësorja e luksit/ Tifozat Kuq e Zi gati për Spanjën, detajet e udhëtimit

Tifozat Kuq e Zi kanë filluar përgatitjet për miqësoren me Spanjën. Mbështetja për kombëtaren nuk mungon kurrë dhe TKZ do të jenë të pranishëm...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.