Emathja.com

Stay connected:

Featured Stories:

“Rikthehemi dhe fitojmë kupën”, Vanoli: Jeni dëshmitarë, Dinamo ime në rritje

Dinamo ra në Kategorinë e Parë, ndërsa Rodolfo Vanoli do të vazhdojë të qëndrojë në stolin e 18 herë kampionëve të Shqipërisë. Trajneri italian...

VIDEO/ Guardiola “fërkon duart”, talenti argjentinas shënon 6 gola në Copa Libertadores

Julian Alvarez është një nga të rinjtë më premtues të futbollit amerikano-latin. Jo më kot në janarin e vitit 2022, Manchester City derdhi 20...

VIDEO/ Vrioni tregon përsëri aftësitë si bomber, Tiroli humbet “finalen” e parë

Giacomo Vrioni ka shënuar golin e radhës në Austri. Sulmuesi i kombëtares shqiptare realizoi golin e Tirolit në humbjen 1-2 ndaj Rapid Vienna.“Finalja” e...

VIDEO/ Superiorja ul siparin me festën bardheblu, vendi i fundit i Europës, ende i papërcaktuar

Abissnet Superiore ka ulur siparin e sezonit 2021-2022 pasditen e sotme, teksa verdikti i vetëm i mbetur pezull, mbeti ende i tillë, pasi Kukësi...

Duka: Ishin skeptikë për finalen, tani jemi krenarë. Mos harxhoni kohë me luftë personale

Presidenti i FSHF, Armand Duka foli për mediat në lidhje me organizimin e Conference League ku theksoi përshtypjet e mira nga UEFA, ndërsa pati...

Shpëtimi i Spezias, Interi, Messi, përplasja me De Biasin dhe marrëdhënia me Rejan, zbërthehet Rey Manaj

Rej Manaj është një nga protagonistët e udhëtimit të Spezias gjatë këtij sezoni, që u mbyll me arritjen e objektivit: qëndrimin në Serinë A....
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.