Tag: ekipet

Lufta në Ukrainë/ FIFA-UEFA nuk tolerojnë, pezullohen kombëtarja dhe ekipet ruse

FIFA dhe UEFA kanë marrë një vendim zyrtar kundrejt Rusisë. Kombëtarja e Rusisë dhe të gjithë ekipet rusë janë pezulluar nga të gjithë garat...

Statistikat e Superiores / Ja ekipet që godasin më shumë portën në shtëpi dhe transfertë

Fusha e cila rezulton më e vështirë nga skuadrat mike për të luajtur është ajo e Shkodrës. Sipas analizës së bërë nga Departamenti i...

Testi brenda familjes, ekipet Kombëtare U-17 & U-18 konsolidojnë grupet me talente

Dy ekipet Kombëtare, ai U-17 dhe ai U-18 janë grumbulluar sot në Qendrën Sportive të Ekipeve Kombëtare në Kamëz për seleksionimin e radhës me...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.