Tag: Finalja

Finalja e Conference League, Presidenti Duka organizon darkë për miqtë e UEFA-s

Eventi madhështor dhe historik i UEFA Europa Conference League që do të zhvillohet ditën e mërkurë në Tiranë mund të konsiderohet zyrtarisht i hapur!Presidenti...

Jo vetëm finalja e Tiranës, Totti “çelësi” për transferimin e Dybalas te Roma

Adrenalinë për finalen e Conference League, që do të luhet të mërkurën, në Tiranë, në “Arena Kombëtare” por edhe një dëshirë e madhe e...

Humbja ndaj Vllaznisë/ Ramadani: Jemi me mendje te finalja e play-out, ja deri kur jam pjesë e Egnatias

Humbja me rezultatin 3-1 ndaj Vllaznisë në “Loro Boriçi”, sipas trajnerit të Egnatias, Zekirija Ramadanit ka ndodhur për shkak të mungesës së përqendrimit.Duke folur...

“Finalja” e Conference League, për Partizanin luhet këtë pasdite

Finalja e Conference League për Partizanin luhet këtë të shtunë. Partizani-Kastrioti është një ndër sfidat me më shumë vlerë në javën e 35 të...

Kampionati 5×5/ Finalja e edicionit të dytë, dy ekipe kryeqytetase tentojnë trofeun

Tirana 5×5 – Beautiful Albania do të jetë finalja e kampionatit Kombëtar të futbollit 5×5 për këtë edicion të dytë.Dy ekipet kryeqytetase siguruan biletat...

Me mendjen te finalja e Europa League-s, Rangers fitojnë me skuadrën B

Glasgow Rangers me mendjen te finalja e Europa League-s. Trajneri holandez, Giovanni Van Bronckhorst, pak ditë para ndeshjes ndaj Eintracht Frankfurtit, vendosi të aktivizonte...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.