Tag: Fiorentina

Shkarkuan Shevchenko-n sepse ishte e keqja e madhe! Skuadra e Serie A pëson 6 gola nga Fiorentina

Fiorentina fitoi një ndeshje të Serisë A me gjashtë gola për herë të parë që nga shtatori 1992 (7-1 kundër Ancona-s): këtë e nënvizon...

Milan i afrohet mrekullisë me Zlatan, Fiorentina fiton ndeshjen e çmendur në Franchi (Video)

Ka ardhur humbja e parë për Milan-in në kampionatin italian.Kuqezinjtë janë mundur 4-3 në fushën e Fiorentina-s, në javën e 13-të të Serisë A.Sfida...

Fiorentina tallet me Chiesan dhe Juven por më pas e heq videon!

Juventus-Fiorentina nuk është kurrë një ndeshje si çdo tjetër, por ndeshja e së shtunës në Stadium – e cila përfundoi 1-0 për Bianconerët me...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.