Tag: Juventusit

“Bajrami ishte afër Juventusit”, presidenti i qartë: E vështirë ta mbaj në qershor

Nedim Bajrami po zhvillon një sezon shumë të mirë me Empolin. 22-vjeçari tetovar numëron pesë gola dhe katër asiste në kampionat, teksa ka shënuar...

Nga Anglia: Kontakte mes Paratici dhe agjentit për futbollistin e Juventusit

Portali “football.london” rikthehet për të folur mbi interesimin e Tottenham për Weston McKennie, lojtarin e Juventusit. Brenda “Spurs”, admiruesi kryesor i mesfushorit në fjalë...

Giroud: Kjo është arsyeja pse nuk i besoj Juventusit

Në mikrofonat e “Corriere dello Sport”, Olivier Giroud ka folur për Milanin, por jo vetëm. Ai e nis me ndeshjen e ardhshme kundër Juventusit:...

Arsenali gjen akordin me lojtarin e Juventusit, tani duhet “drita jeshile” nga Allegri!

Arsenali nuk dorëzohet për Arthur. Nëse drita e shitjes së mesfushorit brazilian nuk ka ardhur ende nga Juventusi dhe në veçanti nga Allegri, Topçinjtë...

Allegri thumbon Marotta-n pas Salernitana-Juventus: “ADN e Juventusit mbetet kurse…”

I arritur nga mikrofonët e Dazn, Massimiliano Allegri komenton për Juventusin e tij dhe fitoren 2-0 ndaj Salernitana:“Djemtë bënë një paraqitje të mirë, nuk...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.