Tag: Lukakut

Milani godet në merkato, firmos me zëvendësuesin e Lukakut

Paolo Maldini vijon punën për ndërtimin e Milanit të sezonit të ardhshëm, teksa ka siguruar një tjetër futbollist. Bëhet fjalë për sulmuesin belg të...

FOTO/ E dashura e Lukakut “ndez” rrjetet sociale me setin e ri fotografik

Prej disa muajsh, sulmuesi belg Romelu Lukaku po përjeton një romancë ne modelen dhe influencuesen angleze, Shani Jamilah, teksa mediat rozë në Britaninë e...

LAJMI I FUNDIT | Vjen vendimi zyrtar i Chelsea pas ballafaqimit të sotëm mes Tuchel dhe Lukakut

Ditë të pazakonta mes Chelseat dhe sulmuesit të tyre Romelu Lukaku, i cili nuk fshehu njëfarë padurimi dhe nostalgjinë e tij për të kaluarën...

Chelsea pret ndjesën e Lukakut! Situatë shpërthyese, belgu është në kontakt të vazhdueshëm me…

Çfarë do të bëjë Romelu Lukaku? Qendërsulmuesi belg është në qendër të një rasti të vërtetë polemik te Chelsea, pas intervistës së transmetuar nga...

MBLEDHJE E JASHTËZAKONSHME TE CHELSEA | Zbulohet “sms” e Lukakut pas përjashtimit nga ekipi

Kapitulli i fundit i telenovelës Lukaku vjen nga Shtetet e Bashkuara: Tim Howard, ish-portieri historik i kombëtares amerikane, Manchester United dhe Everton, me të...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.