Tag: magjik

NBA/ Curry magjik, udhëheq Warriors në përmbysjen ndaj Cavs

Steph Curry shënoi 40 pikë, për të ndihmuar Warriors në një përmbysje të madhe jashtë fushe ndaj Cavaliers. Golden State vazhdon të mbetet ekipi...

Miliarda dhe pushtet, por Newcastle rrezikon rënien. Trajneri i ri: “Nuk kam shkop magjik, ajo që iu them është se…”

Konferenca e parë për shtyp si trajner i Newcastle për Eddie Howe. Ish-menaxheri i Bournemouth foli për qëllimet e pronarit të ri dhe tha:“Më...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.