Tag: pazakontë

Shakira merr vendimin e pazakontë për të ua parë sytë as prindërve të Piquesë

Ndarja e Shakirës me Gerard Piquenë vazhdon të prodhojë lajme të reja dita-ditës. Nga raportimet e mediave të jepet përshtypja se këngëtarja dhe futbollisti...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.