Tag: përgatitet

Pagë e lartë dhe bonuse, Pogba përgatitet për rikthimin e bujshëm

Paul Pogba një hap larg rikthimit te Juventus. Mesfushori 29-vjeçar francez ka refuzuar rinovimin me Manchester United dhe do të largohet si lojtar i...

Merkato tek United/ Milani pëlqen sulmuesin anglez, përgatitet afrimi falas

Ndërkohë, drejtuesit e klubit të famshëm janë fokusuar te merkato. Dy lojtarët e Lille, Sven Botman dhe Renato Sanches do të jenë dy përforcimet...

E bujshme nga Italia, Napoli përgatitet për blerjen e sulmuesit kuqezi

Projektohet transferimi i bujshëm në Serinë A të një prej futbollistëve më premtues të Kombëtares Shqiptare. “Sportmediaset” raporton këtë të premte se Napoli është...

Shqipëria U15 përgatitet për turneun e Bosnjes, Damo ka një mesazh për kuqezinjtë

Kombëtarja shqiptare U-15 do të nisë përgatitjet për pjesëmarrjen në turneun ndërkombëtar “Josip Katalinski Skija” që do të zhvillohet në Bosnje-Hercegovinë në datat 3-5...

Shakhtar Donetsk nis grumbullimin larg Ukrainës, përgatitet për “Turin e paqes”

Kur kanë kaluar 44 ditë nga nisja e luftës në Ukrainë dhe ndërprerja e aktiviteteve sportive, klubi i njohur Shakhtar Donetsk është rikthyer në...

Milan gjen zëvendësuesin e Kessie, përgatitet për një sfidë milionash në janar

Milan është gati të dalë hapur për Renato Sanches.Portugezi i Lille duket se është emri në krye të listës së kuqezinjve për të marrë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.